A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /system/core/Exceptions.php:185)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 675

NowWeMove - Rozpoczynamy konkurs "Tydzień Ruchu - Razem rozruszamy Polskę"!

MOVE Week edycja 2014 - wejdź tutaj!

Data publikacji: 2013-07-09

Rozpoczynamy konkurs "Tydzień Ruchu - Razem rozruszamy Polskę"!

Masz pomysł na zajęcia zachęcające do aktywności? Kreatywność to Twoja mocna strony? A może po prostu kochasz sport i chcesz z nami zaktywizować Polaków? Weź udział w konkursie!

Każdy z Was może zorganizować wspaniałą imprezę pod szyldem MOVE Week, czyli Tygodnia Ruchu. To może być jedno wydarzenia, albo cały cykl. Ważne, aby to co zaplanujesz odbyło się między 7 a 13 października 2013, jako część ogólnoeuropejskiego projektu. Przez te siedem dni w całej Europie odbywać się będą imprezy, których celem jest pokazanie ludziom jak ważny, a przede wszystkim jak fajny może być ruch. Dlatego potrzebujemy właśnie Ciebie! Twojej pomysłowości i kreatywności. Pokaż członkom swojej społeczności lokalnej co potrafisz, pokaż że są dla Ciebie ważni i w jaki sposób mogą zmienić swoje życie – poczuć się zdrowsi, sprawniejsi, a przez to szczęśliwsi.

Ruszyła właśnie rejestracja projektów konkursowych „Tydzień Ruchu – Razem rozruszamy Polskę”, z których dzięki głosom Polaków wyłonimy 60 zwycięskich propozycji. Każda z osób, która wygra otrzyma od nas pakiet sportowy, weźmie udział w darmowym szkoleniu na temat pozyskiwania dotacji, nawiązywania współpracy partnerskiej oraz poszukiwania wolontariuszy. Dla osoby, która według naszego jury przeprowadzi najbardziej innowacyjne wydarzenie podczas Tygodnia Ruchu przewidziany jest wyjazd do Barcelony oraz udział w międzynarodowym kongresie MOVE, gdzie wręczona zostanie nagroda za najlepiej zrealizowany projekt podczas MOVE Week!

Nie zwlekaj – zgłoś się już dziś! Nieważne czy jesteś animatorem sportowym, trenerem, wychowawcą na świetlicy, nauczycielem wf, bibliotekarzem, opiekunek w ośrodku społecznym, lokalnym działaczem, czy pracownikiem instytucji publicznej. Też możesz wziąć udział w Tygodniu Ruchu! Nawet jeśli Twój projekt nie znajdzie się w nagrodzonej 60-tce możesz zrealizować wydarzenie, a my docenimy Cię w podczas przyznawanych przez Think Tank for Sport nagród krajowych. Najlepsza z imprez otrzyma też dziką kartę na realizację MOVE Week z naszym wsparciem w 2014 roku.

Komentarze